fbpx

Ucz się języka angielskiego razem z nami!

Zapraszamy do zapisów : https://forms.gle/TVQbWMrq2ZidT6EL7
Wpisz pasujący Ci termin, a my utworzymy klasy do 10 września!
Chcielibyśmy, aby zajęcia cykliczne ruszyły już 13 września.

Angielski nam nie straszny!

Przez lata doświadczenia w nauce języka angielskiego ( i nie tylko ) mamy świadomość, jak ważne jest odpowiednie podejście do ucznia w kwestii przekazywania wiedzy. W Świetlicy wprowadzamy szeroką gamę zajęć dla dzieci i młodzieży oraz maturzystów po to, aby ułatwić im odkrywanie świata i ułatwić poruszanie się w nim, bo drugi język to już dziś codzienność.

Różne grupy wiekowe

Otwieramy dla Wa wiele grup, a to dlatego, aby każdy mógł znaleźć miejsce i poziom dla siebie.

  • przedszkolaki – zajęcia dla najmłodszych, prowadzone w całości w języku angielskim z użyciem materiałów przygotowanych specjalnie dla młodszych, dużo ruchu i muzyki oraz angażowania uczestników w gry i zabawy
  • szkoła podstawowa – tutaj oferujemy dzieciom zajęcia dostosowane do ich poziomu nauczania, nauka wg wymagań szkolnych, ale jak tylko uda nam się to opanować, idziemy z materiałem dalej – do przodu!
  • egzamin ósmoklasisty – zajęcia przygotowujące do egzaminu, rozwiązywanie arkuszy i zadań egzaminacyjnych. Jako, że do egzaminu przygotowujemy od samego początku jego istnienia w nowej reformie, mamy bardzo dobre podłoże, wiedzę i materiały, które pomagają naszym uczniom fajnie znać egzamin.
  • matura i licealiści – was również zapraszamy na nasze zajęcia, niech ten egzamin nie będzie dla Was straszny, wspólnie opanujemy całość materiału
  • dorośli – dla Państwa również się coś znajdzie, jeśli tylko będziecie chcieli skorzystać 😉

Dzieci 1-3klasa Learn&Play (45min) :

Dzieci od 3 do 8 klasy (60 min) :

Licealiści i maturzyści:

Close Menu