fbpx

Angielski nam nie straszny! Ucz się z nami w przystępny sposób.

Przez lata doświadczenia w nauce języka angielskiego ( i nie tylko ) mamy świadomość, jak ważne jest odpowiednie podejście do ucznia w kwestii przekazywania wiedzy. W Świetlicy wprowadzamy szeroką gamę zajęć na każdym poziomie po to, aby ułatwić Państwu odkrywanie świata w języku obcym i ułatwić poruszanie się w nim, bo znajomość drugiego języka to już dziś codzienność.

Różne propozycje wiekowe

Otwieramy dla Was wiele grup, a to dlatego, aby każdy mógł znaleźć miejsce i poziom dla siebie. Zapraszamy na zajęcia indywidualne oraz grupowe. Ilość i czas trwania spotkań ustalana jest indywidualnie.

  • przedszkolaki – zajęcia dla najmłodszych, prowadzone w całości w języku angielskim z użyciem materiałów przygotowanych specjalnie dla tej grupy wiekowej. Dużo ruchu i muzyki oraz angażowania uczestników w gry i zabawy.
  • szkoła podstawowa – tutaj oferujemy dzieciom zajęcia dostosowane do ich poziomu nauczania, nauka wg wymagań szkolnych, ale jak tylko uda nam się to opanować, idziemy z materiałem dalej – do przodu! Najistotniejsze dla nas, na tym etapie nauki, jest indywidualne podejście oraz wsparcie ucznia, aby nie tylko u nas, ale również i w środowisku szkolnym, czuł się bezpiecznie z językiem angielskim.
  • egzamin ósmoklasisty – zajęcia przygotowujące do egzaminu, rozwiązywanie arkuszy i zadań egzaminacyjnych. Jako, że do egzaminu przygotowujemy od samego początku jego istnienia w nowej reformie, mamy bardzo dobre podłoże, wiedzę i materiały, które pomagają naszym uczniom zadowalająco zdać ten egzamin.
  • matura i licealiści – was również zapraszamy na nasze zajęcia, niech matura nie będzie dla Was straszna, wspólnie opanujemy całość materiału. A z tymi, którzy potrzebują wsparcia na etapie szkoły średniej, jeszcze nie bezpośrednio przed egzaminem, również wypracujemy to, co potrzeba.
  • dorośli – dla Państwa również się coś znajdzie, jeśli tylko będziecie chcieli skorzystać 😉 Dajcie znać co dokładnie potrzebujecie poćwiczyć.

Cennik

Bardziej szczegółowy cennik można pobrać TUTAJ. Dla młodszych dzieci polecamy skrócenie zajęć do 30 lub 45 minut. Kwestie te są do ustalenia indywidualnie. Kwoty na grafikach są podane w odniesieniu do 1 osoby.

Zapisy

Aby zapisać do nas Dziecko lub siebie należy :

  • wybrać rodzaj zajęć ( JĘZYK ANGIELSKI ) oraz termin i godzinę – wielkość grup zostaną dobrane indywidualnie w dalszych krokach
  • uzupełnić dane w niezobowiązującym formularzu kontaktowym
  • zaczekać (do 24h z wyłączeniem weekendów) na zgłoszenie się przedstawiciela Domowej Świetlicy w celu potwierdzenia danych i przekazania dalszych informacji