fbpx

Zapisy

Aby dołączyć do naszych zajęć należy wypełnić wstępny formularz zgłoszeniowy i poczekać na kontakt z naszej strony w celu potwierdzenia i ustalenia szczegółów spotkań. Prosimy o chwilę cierpliwości, jednak najczęściej czas oczekiwania na wiadomość od przedstawiciela Domowej Świetlicy to 24h z wyłączeniem weekendów oraz świąt. 

Niektóre zajęcia mają już swoje ustalone dni oraz (mniej więcej) godziny, ale pozostałe dopasowujemy do planów lekcji uczestników, dlatego prosimy o wybór konkretnego przedmiotu/rodzaju zajęć, który Państwa interesuje, a w kolejnym kroku indywidualnej konsultacji ustalimy szczegóły i preferencje czasowe czy grupowe.

Cennik znajdziecie Państwo pod tabelą zapisów oraz w każdej z poszczególnych zakładek.

Cennik

Ceny za zajęcia grupowe mogą być zmienne w zależności od ilości uczestników. Szczegółową rozpiskę znajdziecie Państwo w konkretnych zakładkach z zajęciami lub można ją pobrać klikając TUTAJ.
Kwoty zamieszczone poniżej są podane za jedne zajęcia oraz za jednego uczestnika ( z wyłączeniem informacji o urodzinach i eventach).

Wpłat za zajęcia dokonujemy na poniższe konto z zachowaniem podanego schematu:

Tytuł : imię i nazwisko uczestnika + nazwa zajęć
Numer konta: 64 1140 2004 0000 3402 8123 6741

Wpłaty prosimy dokonywać z wyprzedzeniem  do 7dnia miesiąca wg podpisanego wcześniej regulaminu z całą obowiązującą kwotą.