O nas

DSC_6578

Anna Appelbaum

Jestem żoną Pawła, mamą dwóch cudownych synów Adama i Michała. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w dużej korporacji, ukończone studia z zakresu zarządzania i marketingu. Uwielbiam podróże, żagle, szanty, narty, góry i wszelką naturę.

Prowadzę Kursy  Ucz się jak Einstein, Kurs szybkiego i efektywnego czytania i Kurs Mapy myśli, czyli nowoczesne notowanie. Prowadzę także Klub Ortograffiti, Klub Malucha, Pokoje zagadek i niezapomniane półkolonie.

Cieszę się, że udało mi się stworzyć miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić kreaktynie czas po szkole, uczyć się języków obcych w kameralnych grupach i brać udział w kursach wspierających poprawę koncentacji, jakości czytania i zdolności uczenia się. Maluchy mogą przełamywać swe pierwsze bariery i rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Urodziny w Domowej Świetlicy są kreatywne, a dzieci zabierają swe piękne prace do domu. Dzieci stają się bardziej otwarte na świat i zadowolone z siebie.

Ludzie są dla mnie zawsze najważniejsi, dlatego uważam, że warto pomagać innym, a także tworzyć nowe przedsięwzięcia.

35634125_10214283358015170_49481364734476288_n

Wiktoria Łagowska

,Jestem lektorką języka angielskiego i naprawdę lubię to co robię! Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobywałam również za granicą miedzy innymi w Kuwait English School, gdzie uczyłam angielskiego arabskie dzieci. Każde dziecko traktuję indywidualnie i dostosowuję poziom zajęć do jego możliwości i potrzeb. W pracy z dziećmi uwielbiam ich energię i entuzjazm, który sprawia, że nauka przestaje być obowiązkiem a staje się dobrą zabawą i miło spędzonym czasem. Zależy mi na tym żeby dzieci poznawały ten język nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że chcą i tym kieruję się przygotowując każde zajęcia.

38843885_990062757820676_5269818236743974912_n

Sylwia Ramotowska

Długoletnia praca w środowisku międzynarodowym była możliwa m. in. umiejętności posługiwania się językami obcymi. Znajomość więcej niż jednego języka obcego obecnie jest podstawą komunikowania się nie tylko w Europie, ale i na świecie. Jako wieloletni nauczyciel języka hiszpańskiego, wolontariuszka i twórca licznych projektów społecznych na rzecz dzieci i młodzieży m. in. ,, Z Wiedzą przez Życie”, czy ,,Z językami przez Świat” poszukuję niekonwencjonalnych sposobów nauczania języków obcych, uwrażliwiam dzieci i młodzież na potrzeby innych ludzi, ale i zwierząt, jak i rozwijam talenty plastyczne moich podopiecznych.

Moje hobby to nauka języków, podróże, flamenco i poezja.

 
7

Monika Jędrzejewska-Wiergiles

Uwielbiam się śmiać, czytać i „łapać” każdą chwilę mojego życia. Tworzenie i działanie jest tym, bez czego nie potrafię żyć. Kocham dzieci i książki i dlatego założyłam wydawnictwo dla dzieci Sofijka. Wydaję książki wspierające naukę czytania dzieci w wieku 5-8 lat i prowadzę warsztaty edukacyjno-literackie w szkołach i przedszkolach. Działalność społeczna jest ważna w moim życiu, dlatego jestem wolontariuszką Fundacji Onkolandia i wydałam Książkę charytatywną dla dzieci Gwiezdne marzenia, która powstała z myślą o dzieciach przebywających w szpitalach i domach dziecka.

Prowadzę też szkolenia z wyznaczania i osiągania celów oraz zarządzania sobą w czasie.

67783119_365951154343449_2444527413007220736_n

Aneta Lemańska

Z zamiłowania i pasji zawsze interesował mnie rozwój osobisty, początkowo w korporacji skoncentrowany na rozwoju własnym, gdy pojawiły się dzieci przekształcił się w miłość do wspierania w rozwoju najbliższych tak by ostatecznie doświadczyć, iż mogę dzielić się wiedzą i doświadczeniami z innym oraz towarzyszyć im w życiowych zmianach przynoszących piękne owoce. Szczególną radość daje mi wspieranie rodziców w wychowywaniu dzieci.

Bardzo ważnym etapem na drodze wychowawczej dzieci było dla mnie odkrycie Pozytywnej Dyscypliny, która pozwoliła mi poprzez warsztatową formę doświadczyć, uporządkować oraz wykorzystać w praktyce wcześniej zdobytą wiedzę. Własne doświadczenia, przeprowadzone szkolenia dla nauczycieli i rodziców, oraz Coaching pokazały mi jak wiele zależy od nas samych; jak jasny cel, małe kroki ku realizacji i konsekwencja w działaniu mogą prowadzić do wielkich zmian; jak zmiana własnych zachowań wpływa na nas samych, naszych najbliższych oraz otoczenie, a tym samym na jakości naszego życia.

 „Jeżeli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie, a świat zmieni się dla ciebie”. M. Gandhi

Prywatnie szczęśliwa żona Szymona i spełniona mama 11- letniej Pauliny i 7 letniej Martyny.

20180422_141730 (1)

Iza Biela

Jestem lektorką języka angielskiego i hiszpańskiego z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadam dyplomy ukończenia filologii angielskiej i hiszpańskiej, jestem absolwentką UW. Nauczam metodą komunikatywną nastawioną na mówienie oraz opanowanie słownictwa. Tematykę opieram na sytuacjach z życia codziennego oraz dopasowuje do indywidualnych potrzeb danej grupy.