O nas

DSC_6578

Anna Appelbaum

Jestem żoną Pawła, mamą dwóch cudownych synów Adama i Michała. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w dużej korporacji, ukończone studia z zakresu zarządzania i marketingu. Uwielbiam podróże, żagle, szanty, narty, góry i wszelką naturę.

Cieszę się, że udało mi się stworzyć miejsce, gdzie dzieci mogą odpocząć po szkole, odrobić lekcje, uczyć się języków obcych na dobrym poziomie i korzystać z ciekawych warsztatów. Maluchy mogą przełamywać swe pierwsze bariery i rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Urodziny w Domowej Świetlicy są kreatywne, a dzieci zabierają swe piękne prace do domu. Dzieci stają się bardziej otwarte na świat i zadowolone z siebie.

Cieszę się również z tego, że udało mi się zebrać zespół wspaniałych lektorek i specjalistek prowadzących warsztaty, dzięki czemu dzieci mają zajęcia na najwyższym poziomie. Ludzie są dla mnie zawsze najważniejsi, dlatego jest mi bardzo miło, że otaczam się wartościowymi osobami.

Dziękuję za wsparcie najbliższych i tych wszystkich którzy mi kibicują.

35634125_10214283358015170_49481364734476288_n

Wiktoria Łagowska

,Jestem lektorką języka angielskiego i naprawdę lubię to co robię! Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobywałam również za granicą miedzy innymi w Kuwait English School, gdzie uczyłam angielskiego arabskie dzieci. Każde dziecko traktuję indywidualnie i dostosowuję poziom zajęć do jego możliwości i potrzeb. W pracy z dziećmi uwielbiam ich energię i entuzjazm, który sprawia, że nauka przestaje być obowiązkiem a staje się dobrą zabawą i miło spędzonym czasem. Zależy mi na tym żeby dzieci poznawały ten język nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że chcą i tym kieruję się przygotowując każde zajęcia.

38843885_990062757820676_5269818236743974912_n

Sylwia Ramotowska

Długoletnia praca w środowisku międzynarodowym była możliwa m. in. umiejętności posługiwania się językami obcymi. Znajomość więcej niż jednego języka obcego obecnie jest podstawą komunikowania się nie tylko w Europie, ale i na świecie. Jako wieloletni nauczyciel języka hiszpańskiego, wolontariuszka i twórca licznych projektów społecznych na rzecz dzieci i młodzieży m. in. ,, Z Wiedzą przez Życie”, czy ,,Z językami przez Świat” poszukuję niekonwencjonalnych sposobów nauczania języków obcych, uwrażliwiam dzieci i młodzież na potrzeby innych ludzi, ale i zwierząt, jak i rozwijam talenty plastyczne moich podopiecznych.

Moje hobby to nauka języków, podróże, flamenco i poezja.

 
7

Monika Jędrzejewska-Wiergiles

Uwielbiam się śmiać, czytać i „łapać” każdą chwilę mojego życia. Tworzenie i działanie jest tym, bez czego nie potrafię żyć. Kocham dzieci i książki i dlatego założyłam wydawnictwo dla dzieci Sofijka. Wydaję książki wspierające naukę czytania dzieci w wieku 5-8 lat i prowadzę warsztaty edukacyjno-literackie w szkołach i przedszkolach. Działalność społeczna jest ważna w moim życiu, dlatego jestem wolontariuszką Fundacji Onkolandia i wydałam Książkę charytatywną dla dzieci Gwiezdne marzenia, która powstała z myślą o dzieciach przebywających w szpitalach i domach dziecka.

Prowadzę też szkolenia z wyznaczania i osiągania celów oraz zarządzania sobą w czasie.

67783119_365951154343449_2444527413007220736_n

Aneta Lemańska

Jestem Certyfikowanym Edukatorem dla Rodziców i Nauczycieli Pozytywnej Dyscypliny. Absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej SWPS Studiów Podyplomowych na kierunku Pozytywna Psychologia w rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Trenerem Umiejętności Społecznych. Mam również Wieloletnie doświadczenie korporacyjne, które dało mi cały wachlarz umiejętności, pokazując równocześnie jak wymagające jest łączenie kariery z pasjami oraz obowiązkami mamy, żony i gospodyni domowej. Dzięki Pozytywnej Dyscyplinie jest to możliwe:)
Prywatnie szczęśliwa żona Szymona i spełniona mama 10-cio letniej Paulinki i 6-cio letniej Martynki. Moimi doświadczeniami i wiedzą pragnę dzielić się z innymi rodzicami, aby pomagać im czerpać radość i szczęście z tego wspaniałego daru jakim jest RODZICIELSTWO.

20180422_141730 (1)

Iza Biela

Jestem lektorką języka angielskiego i hiszpańskiego z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadam dyplomy ukończenia filologii angielskiej i hiszpańskiej, jestem absolwentką UW. Nauczam metodą komunikatywną nastawioną na mówienie oraz opanowanie słownictwa. Tematykę opieram na sytuacjach z życia codziennego oraz dopasowuje do indywidualnych potrzeb danej grupy.