Opublikowano

Półkolonie 2022

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 4-12 na WAKACJE w Książenicach!
☀️ Spędź z nami całe LATO! ☀️
Odpocznij, odkryj nieznane, spędź czas z rówieśnikami!

Mamy Wam do zaproponowania 4 różne tematy zajęć dla dzieci :

🤓 ENGLISH WEEK 🤓
Chcemy pokazać uczestnikom, że język angielski to nie tylko nauka słówek czy gramatyki z książką, ale przede wszystkim furtka do wielkiego świata! Tutaj nikt nie będzie czuł mroźnego wzroku podczas wypowiadania się czy szukania w głowie słówek! Nasi lektorzy będą używać języka angielskiego przez prawie cały czas trwania zajęć – podczas gry w piłkę, rysowania długopisami 3D czy wyjścia na plażę!

🎨 KREATYWNE WAKACJE 🎨
Ta opcja jest otwarta dla wszystkich fanów tworzenia czegoś z niczego i poruszania swojej wyobraźni! Tutaj nie będzie żadnych ograniczeń – możesz wykazać się swoją inwencją twórczą od przekroczenia progu Świetlicy! Kolorowe piniaty o różnych kształtach, latawce, gliniane postacie, obrazy z koralików PYSSLA to tylko część kreatywnej przygody, która Was tu spotka.

SKOK W PRZYSZŁOŚĆ 👾
Jak zmieni się świat za kilka, kilkanaście, albo nawet za kilkadziesiąt lat? Możemy tylko prognozować i to właśnie odkrywać będziemy podczas tego panelu! Pomoże nam w tym projektowanie 3D, gdzie uczestnicy będą mogli sami zaprojektować zamek z Minecrafta czy ulubioną postać z gry, a potem ją wydrukujemy! Rozwiążemy zagadki kosmosu podczas leśnych podchodów, odkryjemy nowe możliwości świata w Escape Room’ie i na pewno uda nam się przenieść do niesamowitego świata Wirtualnej Rzeczywistości!

 

MARVEL 🦸‍♂️
Mamy również coś dla fanów świata science-fiction, który przenika się z rzeczywistością! Tutaj wszystko, co pochodzi z tego studia nie jest nam obce. Chcesz mieć młot Thora, tarczę Kapitana Ameryki czy rękawice Thanosa? Żaden problem! Przez każdy z 5 dni turnusu będziemy poznawać kolejnych bohaterów, a może nawet uda nam się któregoś z nich spotkać?

 NA KAŻDYM TURNUSIE czekają na nas różne wyjścia / wycieczki – do kina, na plażę, na kręgle, na plac zabaw, do lasu, na kajaki/rowerki wodne! Wszystko zależy od ilości uczestników oraz wieku dzieci. 
O dokładnym planie będziemy informować na bieżąco.

 

W celu dokonania rezerwacji, po wypełnieniu formularza należy wpłacić zaliczkę w wysokości 150zł za każdy tydzień/każde dziecko.

Opłata za tydzień warsztatów wynosi 620 zł i zawiera :
– Zajęcia programowe od 9.00-16.00.
– Opiekę doświadczonej kadry od 7.30 do 17:00
– Wyżywienie ( obiad dwudaniowy , nielimitowany dostęp do wody, owoce, bułeczki maślane )

MOŻNA ZAPISAĆ DZIECKO NA 1 DZIEŃ lub inny przedział czasowy, niż podane turnusy. Koszt 1dnia – 150zł, koszt za 1h – 20zł ( + wyżywienie 20zł)


Całość kwoty należy wpłacić do 10 dni przed rozpoczęciem warsztatów.
Płatności należy dokonać na:
Numer konta:  64 1140 2004 0000 3402 8123 6741
Nazwa: Domowa Swietlica
Tytuł przelewu: „Lato, imię i nazwisko dziecka, nr tygodnia”

Szczegółowe informacje:
https://www.facebook.com/domowaswietlicaksiazenice
tel. 667 138 671  ( warto napisać SMS, jeśli kontakt byłby utrudniony )
mail : kontakt@domowaswietlica.com

Aby zapisać dziecko na warsztaty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Wszystkie dane potrzebne są do wypełnienia karty kwalifikacyjnej uczestnika.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!
Regulamin oraz wszelkie oświadczenia do zapoznania się dostaną Państwo na maila, a w wersji papierowej do podpisania – podczas pierwszego dnia wspólnych wakacji.