Przygotowanie do egzaminu 8klasisty

Z egzaminem ósmoklasisty jesteśmy od samego początku, dlatego trafiając do nas jesteście w naprawdę dobrych rękach ! Przygotujemy Was/wasze dzieci z każdego obecnie obowiązującego przedmiotu zachowując wytyczne CKE oraz sukcesywnie pokazując Wam nasze tipy ułatwiające przygotowanie się. Zapewniamy dodatkowe materiały i nie wymagamy zakupu dodatkowych książek!

Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe – w zależności od potrzeb naszych kursantów. Ilość osób w grupie sugerujecie Wy sami, a możecie również stworzyć swoją własną zapraszając do nas znajomych z klasy.

Zajęcia cykliczne przeważnie trwają 60min, jednak jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i możemy skrócić lub wydłużyć czas ich trwania. Dajcie nam po prostu znać, czego oczekujecie, a postaramy się temu sprostać.

Cennik

Zapisy

Aby zapisać do nas dziecko lub siebie należy :

  • wybrać rodzaj zajęć ( JĘZYK ANGIELSKI / MATEMATYKA / JĘZYK POLSKI ) – godziny i wielkość grup zostaną dobrane indywidualnie w dalszych krokach
    ( jeśli interesują Cię wszystkie 3 przedmioty – proszę, wypełnij formularz 3 razy lub daj nam znać później, po kontakcie z kimś od nas o preferencji)
  • uzupełnić dane w niezobowiązującym formularzu kontaktowym
  • zaczekać (do ok. 24h z wyłączeniem weekendów) na zgłoszenie się przedstawiciela Domowej Świetlicy w celu potwierdzenia danych i przekazania dalszych informacji